Domaszéki Polgárőr Egyesület kéri a lakosság és a Vállalkozók támogatását.

2013.04.04 19:16
A Domaszéki Polgárőr Egyesület mint közhasznú szervezet jelenleg 22 fővel látja el feladatait. Tagjaink ellenszolgáltatás nélkül látják el feladataikat településünk kül – és belterületén. Segítünk a közrend és a közbiztonság fenntartásában, a vagyonvédelemben, az idősekkel való kapcsolattartásban, a községi rendezvények lebonyolításában.
Mivel itt az adóbevallások időszaka, tisztelettel kérjük településünk adózó polgárait arra, hogy támogassák munkánkat adójuk 1 százalékának felajánlásával, mely nagyon sokat segít rajtunk a jelenlegi gazdasági körülmények között.
Külön tisztelettel kérjük településünk Gazdáit és Vállalkozóit, hogy amennyiben módjukban áll legyenek kedvesek tevékenységünket anyagilag támogatni, mert jelenlegi forrásaink csak nagyon korlátozott tevékenységet tesznek lehetővé.
Adataink: Domaszéki Polgárőr Egyesület, Domaszék, Köztársaság tér 1.
Számlaszámunk: Pillér Takarékszövetkezet 56900013-10001466
Adószámunk:18464733-1-06


Tisztelettel: Pap Istvánné elnök

Feltette Magyari Béla

Téma: Domaszéki Polgárőr Egyesület kéri a lakosság és a Vállalkozók támogatását.

Nincs hozzászólás.

Új hozzászólás hozzáadása